Atribuită Cumpărare directă

- SERVICII DE FORMARE PROFESIONALA 2021, în perioada 04 - 11 iulie 2021; SATNDARD PLUS 7 NOPȚI, CONSTANȚA, MAMAIA SUD, HOTEL DELMAR. - Referat nr. 12718/15.06.2021, director adjunct, BOTEZATU Ciprian Ionel; - BUGET, 20,13, servicii de formare profesională.

Număr anunț
DA28234353
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Buzau (CUI 4299810)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5,49 RON
Valoare atribuită
5,49 RON
Data publicării
18.06.2021 00:00
Data finalizării
18.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5,49 RON

din 5,49 RON estimat