Atribuită Cumpărare directă

lucrari de pietruire drum de exploatare agricola DE 36

Număr anunț
DA28129835
Autoritate contractantă
COMUNA GROPENI (CUI 4874755)
Furnizor / câștigător
VECTOR IMPEX SRL (CUI 11042745)
Cod CPV
45233123-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
439,65 RON
Valoare atribuită
439,65 RON
Data publicării
04.06.2021 00:00
Data finalizării
07.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

439,65 RON

din 439,65 RON estimat