Atribuită
Cumpărare directă
FLUID CORECTOR CU PENSULA PE BAZA SOLVENT 20ML NOKI 6 BUC * 1.82 lei = 10.92 lei | CAPSE MEMORIS-PRECIOUS 24/6 1000CAPSE 15 BUC * 0.59 lei = 8.85 lei | AGRAFE BIROU 33MM *100BUC 14 SET * 0.79 lei = 11.06 lei | AGRAFE BIROU 50MM * 70BUC 10 CUT * 1.64 lei = 16.4 lei | MARKER PERMANENT VF ROTUND NEGRU CENTRUM 2 BUC * 1.73 lei = 3.46 lei | MARKER PERMANENT VF ROTUND VERDE CENTRUM 3 BUC * 1.73 lei = 5.19 lei | PIX CU MECANISM SCHNEIDER K15 A 28 BUC * 1.41 lei = 39.48 lei | MOUSE GENIUS WIRELESS 2.4G NX-7000 BLUE 1 BUC * 38.55 lei = 38.55 lei | BIBLIORAFT PLASTIFIAT CU MARGINE METALICA 5CM DIVERSE CUL 55 BUC * 4.81 lei = 264.55 lei | DOSAR CARTON SINA 250GR/MP 100 BUC * 0.29 lei = 29 lei | NOKI DOSAR PVC DIVERSE CULORI 380 BUC * 0.45 lei = 171 lei | NOKI FOLII PROTECTOARE A4 38MICRONI * 100BUC 6 SET * 6.55 lei = 39.3 lei | CAPSATOR METALIC 24-26/6 25PAG NOKI C-10 3 BUC * 14.57 lei = 43.71 lei | CAPSATOR PROFESIONAL 24/6/8/10/13 100PAG 1 BUC * 35 lei = 35 lei | HARTIE COPIATOR A4 80GR/MP 500COLI/TOP TECNIS 120 TOP * 10.38 lei = 1245.6 lei | PERFORATOR METALIC 30PAG WILGO DIVERSE CULORI 1 BUC * 12.6 lei = 12.6 lei | FLASH DRIVE 64GB ADATA 9 BUC * 44.12 lei = 397.08 lei | DECAPSATOR CU SISTEM DE BLOCARE 1 BUC * 1.3 lei = 1.3 lei | SWITCH 5 PORT 10/100 TP-LINK TL-SF1005D 1 BUC * 52.8 = 52.8 | MINA PIX QIUNKFLOW F ALBASTRU/NEGRU BLISTER 5 BUC * 16.95 = 84.75 | MINA PIX QUINKFLOW M ALBASTRU/NEGRU BLISTER 5 BUC * 16.95 = 84.75 | * = 2595.35
- Număr anunț
- DA28107637
- Autoritate contractantă
- AJPIS TELEORMAN (CUI 24729830)
- Furnizor / câștigător
- FOR OFFICE SRL (CUI 33947443)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,60 RON
- Valoare atribuită
- 2,60 RON
- Data publicării
- 02.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.