Atribuită Cumpărare directă

PRIZA CU PROTECTIE GEMBIRD - 5PRIZE 4.5M INTRERUPATOR SI PRO BUC 6 57.5 345 PRIZA CU PROTECTIE GEMBIRD - 5PRIZE 3M INTRERUPATOR SI PRO BUC 6 50 300 DESKTOP LENOVO V50S-07IMB SFF 7.4L I3-10100 4GB 1TB HDD 3YD BUC 1 2060.19 2060.19 Frigider cu o usa ARCTIC ATL905WN, 88 l, H 85 cm, Clasa E, a BUC 1 1122.7 1122.7 3827.89

Număr anunț
DA28298463
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE POROSCHIA (CUI 4568438)
Furnizor / câștigător
FOR OFFICE SRL (CUI 33947443)
Cod CPV
30213000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3,83 RON
Valoare atribuită
3,83 RON
Data publicării
30.06.2021 00:00
Data finalizării
30.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3,83 RON

din 3,83 RON estimat