Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE ACTUALIZARE A IMOBILULUI IDENTIFICAT CU CARTEA FUNCIARA nr. 75241

Număr anunț
DA34492327
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN BRAILA (CUI 4205491)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
11.472.246 RON
Data publicării
14.11.2023 11:23
Data finalizării
16.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.472.246 RON