Atribuită Cumpărare directă

Azotat de sodiu pa 1kg 0.5*85=42.5 Apa oxigenata 30% pa CHEM118851934 1L Buc 1*46=46 Acetat de zinc pa 1kg Buc 1*58=58 A1066822 (3-Aminopropyl)triethoxysilane 98% Alfa Aesar 100g 1*265=265

Număr anunț
DA28299648
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
NORDIC CHEMICALS SRL (CUI 31878614)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
411 RON
Valoare atribuită
411 RON
Data publicării
30.06.2021 00:00
Data finalizării
30.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

411 RON

din 411 RON estimat