Atribuită
Cumpărare directă
Se doreste achizitionarea unui kit de inlocuire trusa sanitara, continand: - Alcool sanitar - 200 ml; - Rivanol solutie 0,1% - 200 ml; - Alcool iodat 1% - 200 ml; - Apa oxigenata 85ml – 1 flacon; - Leucoplast 2,5 m x 2,5 cm - 1 rola; - Leucoplast 3 m x 5 cm - 1 rola; - Pansament individual 2 x 6 cm - 10 buc; - Pansament cu rivanol 6 x 10 cm - 5 buc; - Pansament (plasture) 50 x 6 cm - 1 buc; - Vata medicinala hidrofila sterila, 50 g - 2 buc; - Compresa tifon sterila 10 x 8 cm x 50 buc - 2 buc. Avizata de Ministerul Sanatatii Publice. Valabilitate 24 luni. Fabricat in Romania, etichetat cu cod de bare conform reglementarilor in vigoare. Avizat de Ministerul Sanatatii cu certificat RO/S-062-110-01/04.12.2007. Contine 11 produse care inlocuiesc componentele din trusa sanitara (fixa sau detasabila) care au perioada de valabilitate. Fiecare produs din cele 11 este etichetat cu data expirarii.
- Număr anunț
- DA28294835
- Autoritate contractantă
- COMUNA MIRCEA VODA (CUI 4514632)
- Furnizor / câștigător
- EFARM TOP SRL (CUI 33939106)
- Cod CPV
- 33141000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 64 RON
- Valoare atribuită
- 64 RON
- Data publicării
- 29.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.