Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare RCA pentru: - MAI49719 ... 287,10 lei; - MAI31347 ... 490, 00 lei; - MAI34962 ... 196, 00 lei; - MAI31346 ... 196, 00 lei. Pret total: 1.169,10 lei. Beneficiar SCJU PIATRA NEAMT, CUI 20569400.

Număr anunț
DA28275814
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
Furnizor / câștigător
INTER BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 28647300)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,17 RON
Valoare atribuită
1,17 RON
Data publicării
25.06.2021 00:00
Data finalizării
28.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,17 RON

din 1,17 RON estimat