Atribuită
Cumpărare directă
1. MINGE BASCHET FIBA BT500 MĂRIMEA 7 MARO BĂRBAȚI ȘI BĂIEȚI DE PESTE 13 ANI TARMAK Pret unitar (fara TVA): 75.62 lei Cantitate: 10 Pret total (fara TVA): 756.20 lei 2. MINGE BASCHET BT500 MĂRIMEA 6 ROZ-VERDE-ALBASTRU TARMAK Pret unitar (fara TVA): 75.62 lei Cantitate: 10 Pret total (fara TVA): 756.20 lei 3. MINGE BASCHET BT900 M7 BĂIEŢI OMOLOGARE FIBA PENTRU BĂIEȚI ȘI ADULȚI TARMAK Pret unitar (fara TVA): 142.85 lei Cantitate: 10 Pret total (fara TVA): 1428.50 lei 4. MINGE BASCHET BT900 OMOLOGATĂ FIBA MĂRIMEA 6 COPII/DAMĂ TARMAK Pret unitar (fara TVA): 142.85 lei Cantitate: 4 Pret total (fara TVA): 571.40 lei 5. MINGE ADERENTĂ BASCHET R500 MĂRIMEA 7 ADULȚI TARMAK Pret unitar (faraTVA): 50.41 lei Cantitate: 10 Pret total (faraTVA): 504.10 lei 6. MINGE BASCHET BT100 MĂRIMEA 6 PORTOCALIU COPII/DAMĂ TARMAK Pret unitar (fara TVA): 46.21 lei Cantitate: 10 Pret total (fara TVA): 462.10 lei
- Număr anunț
- DA28235164
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT (CUI 4267192)
- Furnizor / câștigător
- ROUMASPORT SRL (CUI 23727785)
- Cod CPV
- 37452200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4,48 RON
- Valoare atribuită
- 4,48 RON
- Data publicării
- 18.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.