Atribuită
Cumpărare directă
1. POARTĂ DE FOTBAL SG 500 MĂRIMEA L BLEUMARIN-PORTOCALIU KIPSTA Pret unitar (fara TVA): 336.13 lei Cantitate: 2 Pret total (fara TVA): 672.26 lei 2. POARTĂ FOTBAL SG500 MĂRIMEA M BLEUMARIN-PORTOCALIU KIPSTA Pret unitar (fara TVA): 210.08 lei Cantitate: 2 Pret total (fara TVA): 420.16 lei 3. VESTĂ DIFERENȚIERE PORTOCALIU FLUORESCENT ADULȚI KIPSTA Pret unitar (fara TVA): 8.39 lei Cantitate: 12 Pret total (fara TVA): 100.68 lei 4. VESTĂ DIFERENȚIERE GALBEN FLUORESCENT ADULȚI KIPSTA Pret unitar (fara TVA): 8.39 lei Cantitate: 12 Pret total (fara TVA): 100.68 lei 5. VESTĂ DIFERENȚIERE ROȘU ADULȚI KIPSTA Pret unitar (fara TVA): 8.39 lei Cantitate: 22 Pret total (fara TVA): 184.58 lei 6. VESTĂ DIFERENȚIERE TURCOAZ ADULȚI KIPSTA Pret unitar (fara TVA): 8.39 lei Cantitate: 22 Pret total (fara TVA): 184.58 lei 7. MINGE FOTBAL TOP CAPITANO EURO 2020 ADIDAS Pret unitar (fara TVA): 84.03 lei Cantitate: 5 Pret total (fara TVA): 420.15 lei 8. MINGE FOTBAL F500 HIBRID MĂRIMEA 5 ALB KIPSTA Pret unitar (fara TVA): 37.81 lei Cantitate: 20 Pret total (fara TVA): 756.20 lei 8. MINGE FOTBAL F500 HIBRID MĂRIMEA 5 ALB KIPSTA Pret unitar (fara TVA): 37.81 lei Cantitate: 20 Pret total (fara TVA): 756.20 lei 9. MINGE FOTBAL F550 HIBRID MĂRIMEA 5 ALB KIPSTA Pret unitar (fara TVA): 54.61 lei Cantitate: 19 Pret total (fara TVA): 1,037.59 lei 10. MINGE FOTBAL F500 HIBRID MĂRIMEA 5 ROȘU KIPSTA Pret unitar (fara TVA): 37.81 lei Cantitate: 16 Pret total (fara TVA): 1,037.59 lei
- Număr anunț
- DA28236645
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT (CUI 4267192)
- Furnizor / câștigător
- ROUMASPORT SRL (CUI 23727785)
- Cod CPV
- 37451700-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4,48 RON
- Valoare atribuită
- 4,48 RON
- Data publicării
- 18.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.