Atribuită
Cumpărare directă
1. MINGE GIMNASTICĂ RITMICĂ 185 MM AURIU DOMYOS Pret unitar (fara TVA): 46.21 lei Cantitate: 20 Pret total (fara TVA): 924.2 lei 2. MINGE GIMNASTICĂ RITMICĂ 165 MM ROZ DOMYOS Pret unitar (fara TVA): 29.24 lei Cantitate: 5 Pret total (fara TVA): 146.20 lei 3. PANGLICĂ GIMNASTICĂ RITMICĂ 6M MOV DOMYOS Pret unitar (fara TVA): 50.41 lei Cantitate: 10 Pret total (fara TVA): 504.10 lei 4. PANGLICĂ MULTICOLORĂ GIMNASTICĂ RITMICĂ 6 M MULTICOLORĂ DOMYOS Pret unitar (fara TVA): 67.22 lei Cantitate: 10 Pret total (fara TVA): 672.20 lei 5. CERC GIMNASTICĂ RITMICĂ 85 CM TURCOAZ DOMYOS Pret unitar (fara TVA): 33.61 lei Cantitate: 20 Pret total (fara TVA): 672.2 lei 6. CERC GIMNASTICĂ RITMICĂ 75 CM MOV DOMYOS Pret unitar (faraTVA): 29.4 lei Cantitate: 5 Pret total (fara TVA): 147.00 lei 7. BĂŢ (BASTON) DIN LEMN GIMNASTICĂ NYAMBA Pret unitar (fara TVA): 21 lei Cantitate: 15 Pret total (fara TVA): 315.00 lei 8. MINGE FITNESS GYM BALL MĂRIMEA 1 55CM TURCOAZ DOMYOS Pret unitar (fara TVA): 54.61 lei Cantitate: 6 Pret total (fara TVA): 327.66 lei 9. MINGE FITNESS GYM BALL MĂRIMEA 2 65CM TURCOAZ DOMYOS Pret unitar (fara TVA): 54.61 lei Cantitate: 7 Pret total (fara TVA): 382.27 lei 10. MINGE FITNESS GYM BALL MĂRIMEA 3 75CM TURCOAZ DOMYOS Pret unitar (fara TVA): 54.61 lei Cantitate: 7 Pret total (fara TVA): 382.27 lei
- Număr anunț
- DA28242877
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT (CUI 4267192)
- Furnizor / câștigător
- ROUMASPORT SRL (CUI 23727785)
- Cod CPV
- 37420000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4,47 RON
- Valoare atribuită
- 4,47 RON
- Data publicării
- 22.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.