Atribuită
Cumpărare directă
1. FILEU VOLEI VNET V900 ALLSIX Pret unitar (fara TVA): 168.06 lei Cantitate: 2 Pret total (fara TVA): 336.12 lei 2. MINGE VOLEI V900 ALB-ROȘU ALLSIX Pret unitar (fara TVA): 109.24 lei Cantitate: 21 Pret total (fara TVA): 2,294.04 lei 3. MINGE VOLEI V500 ALB-ALBASTRU-ROȘU ALLSIX Pret unitar (fara TVA): 54.61 lei Cantitate: 21 Pret total (fara TVA): 1,146.81 lei 4. MINGE VOLEI SOFT V100 260-280G ALB-ALBASTRU COPII DE PESTE 15 ANI ALLSIX Pret unitar (fara TVA): 37.81 lei Cantitate: 19 Pret total (fara TVA): 718.39 lei
- Număr anunț
- DA28249133
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT (CUI 4267192)
- Furnizor / câștigător
- ROUMASPORT SRL (CUI 23727785)
- Cod CPV
- 37452900-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4,50 RON
- Valoare atribuită
- 4,50 RON
- Data publicării
- 22.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.