Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cauciuc pentru injectat

Număr anunț
DA34505203
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Monetaria Statului (CUI 427304)
Cod CPV
03116000-7 · Cauciuc natural, latex natural si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.687.582 RON
Data publicării
15.11.2023 11:23
Data finalizării
16.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.687.582 RON