Atribuită Cumpărare directă

FURNIZARE PRODUSE IN CADRUL PROIECTULUI "MESAJUL MEU ANTIDROG": - CARTUS EPSON WF-5620 BLACK OEM 1 BUC. - CARTUS EPSON WF-5620 COLOR OEM ( CYAN 1 BUC., MAGENTA 1 BUC., YELLOW 1 BUC.)

Număr anunț
DA28167034
Autoritate contractantă
JUDETUL TULCEA (CUI 4321607)
Furnizor / câștigător
PROGRES EXPERIENCE SRL (CUI 34123482)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
837 RON
Valoare atribuită
837 RON
Data publicării
10.06.2021 00:00
Data finalizării
11.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

837 RON

din 837 RON estimat