Atribuită
Cumpărare directă
HL-L6300DW USB 2.0 + retea wireless | A4 | Printare fata-verso | Rezolutie printare 1200 x 1200 DPI | Viteza de printare alb negru 46 ppm | 400 x 396 x 288 mm | 11.5 kg | 100 coli | 520 coli | 256 MB | 800 MHz | 7500 pages | 125000 pages | HL-L6300DW | USB 2.0 | 740 W | Inbox Toner 8000 pages | TN-3430 3000 Pages | TN-3480 8000 pages | TN-3512 12000 pages | Drum DR-3400 | Brother | A4, Letter, A5, A5(Long Edge), A6, Executive, Legal, Folio, Mexico Legal, India Legal(A4 only supported in automatic 2-sided print mode
- Număr anunț
- DA28294946
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN BOTOSANI (CUI 9067845)
- Furnizor / câștigător
- ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,81 RON
- Valoare atribuită
- 1,81 RON
- Data publicării
- 29.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.