Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii cadastrale (teren din Mun Galati,str. Alexandru Davila nr 6)

Număr anunț
DA34479335
Autoritate contractantă
C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.012 RON
Valoare atribuită
30.480.466 RON
Data publicării
13.11.2023 11:23
Data finalizării
16.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.480.466 RON

din 2.012 RON estimat