Atribuită Cumpărare directă

Verificare stingatoare cu spuma tip SM 6 = 15.00 lei/buc NOTA: La cerere se ofera toata gama de stingatoare si echipamente PSI. Piesele de schimb se tarifeaza separat Verificare stingatoare cu pulbere tip P6 = 18.00 lei/buc NOTA: La cerere se ofera toata gama de stingatoare si echipamente PSI Piesele de schimb se taxeaza separat. Verificare si incarcare stingatoare tip P3 pret 18.00 lei/buc. Nota : Piesele de schimb se tarifeaza separat. La cerere se ofera toata gama de echipamente PSI

Număr anunț
DA28134691
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZUL FETESTI (CUI 14131529)
Furnizor / câștigător
TEHNO STING COMPANY S.R.L. (CUI 32971141)
Cod CPV
50413200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
303 RON
Valoare atribuită
303 RON
Data publicării
07.06.2021 00:00
Data finalizării
08.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

303 RON

din 303 RON estimat