Atribuită
Cumpărare directă
ALCOOL MEDICINAL 500 ML 56 BUC * 4; BURETI CU CANELURA 3BUC/SET 2 SET * 0,9; INALBITOR 5L ALBACLOR 4 BUC * 5,8; COADA LEMN 6 BUC * 1,05; ERIX DETARFLORAL 1 L 17 BUC * 3,5; DETERGENT MANUAL HAS 400GR 200 BUC * 1,85; BONUX MANUAL 900G 8 buc * 5; CIF 2 IN 1 DEZINFECTANT 750ML 4 BUC * 9; FARAS CU COADA 314 BEST 2 BUC * 5; GALEATA 14L CU STORCATOR 2 BUC * 7,1; HARTIE IG. NORMALA 1 STR NATUR 60GR 120 ROLA * 0,2; LAVETE 30 X 40 6 buc * 0,5; LAVETE USCATE 30X35 3 BUC/SET 2 SET * 1,2; MANUSI MENAJ DIN LATEX XL(T) 13 PER * 2; MANUSI MENAJ CAUCIUC GROASE M 3 PER * 2; MATURA EURO 2 BUC * 2,95; MOP BUMBAC 250 GR 4 BUC * 2,54; ODORIZANT WC CU SUPORT 40GR 10 BUC * 1,3; PASTILE EFERVESCENTE DE CLOR 300TABLETE/CUT(1KG) 1 CUT * 36; ERIX PRAF CURATAT 500GR 6 BUC * 2,2; SACI PENTRU ASPIRATOR 284 5BUC/SET 4 SET3 * 54; SACI MENAJ 240L 10/ROLA "EXPERT CHIM" PRACTIC 25 ROLA * 4,8; SACI MENAJERI 35 L 50 BUC/ROLA 15 ROLA * 2; SAPUN RUBIS 100G 200 BUC * 0,99; ERIX SOLUTIE GEAM 750 ML 3 BUC * 2,5; ERIX SOLUTIE GRESIE 1L 5 BUC * 3,8; SPRAY MOBILA NOBLESS/EMBLEZE 400ML 4 BUC * 4,5; ERIX SOLUTIE PARCHET 1L 5 BUC * 4,2; ERIX WC GEL 750ML 6 buc * 4,5, cf ref 10581/10.06.2021-Sf. Lazar, 10487/09.06.2021-Administrativ, 10452/09.06.2021-SSM
- Număr anunț
- DA28230615
- Autoritate contractantă
- SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT CHIM CONSUM SRL (CUI 26563911)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,58 RON
- Valoare atribuită
- 1,58 RON
- Data publicării
- 18.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.