Atribuită
Cumpărare directă
Servicii fotografice: - realizate cu aparatura profesionala pentru Crosul "Ziua Olimpica" organizat in data de 23 iunie 2021, la Sirnea, Scoala Generala Sirnea, judet Brasov. - realizare de fotografii statice, de grup si in miscare pentru ilustrarea inscrierilor la cros, luarilor de cuvant a personalitatilor invitate, a startului, a alergarii pe traseu, a sosirii si a festivitatii de premiere din cadrul evenimentului sportiv, a concertului omagial ce are maximum 200 de participanti. - fotografiile trebuie sa aiba rezolutie mare (minim 4256 x 2848 - 12 MB) si sa permita utilizarea lor in toata gama de produse de promovare. Imaginile imortalizate vor fi puse la dispozitia COSR pe suport electronic. - este necesara prezenta fotografului pe tot parcursul evenimentului (3 ore), incepand cu ora 11:00 - drepturile de proprietate intelectuala vor fi transferate achizitorului, intrucat este necesar ca fotografiile realizate sa devina proprietatea COSR, pentru a se evita o eventuala situatie conflictuala, in cazul in care fotografiile vor fi utilizate in alte publicatii, articole, reviste etc. - 3 ore x 252,10 lei fara T.V.A. = 756,30 lei fara T.V.A.
- Număr anunț
- DA28231435
- Autoritate contractantă
- Comitetul Olimpic si Sportiv Roman (CUI 13746143)
- Furnizor / câștigător
- MARIA STUDIO SRL (CUI 16616679)
- Cod CPV
- 79960000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 756 RON
- Valoare atribuită
- 756 RON
- Data publicării
- 18.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.