Atribuită
Cumpărare directă
MEMORIE FLASH USB 32GB KINGSTON 1*21.01 CARTUS COMPATIBIL BROTHER TN3280 4*50.42 CARTUS ORIGINAL 652 NEGRU 2*57.98 CABLU HDMI 3M 1*24.37 PLIC B4 KRAFT SILICONIC CU BURDUF 5CM 120G/MP 15*1.68 TN2421 CARTUS COMPATIBIL WPS BROTHER TN2421 1*54.62 BOXE 2.0 LOGILINK 1*41.17 SPIRALE PLASTIC INDOSARIERE 30*0.42 HARTIE A4 80G XEROX BUSINESS BAX 5 TOPURI 2*67.23 EVIDENTIATOR TEXT GALBEN 5*2.94
- Număr anunț
- DA28279371
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 12 (CUI 26983168)
- Furnizor / câștigător
- LIGHT SISTEMS SRL (CUI 15951489)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 646 RON
- Valoare atribuită
- 646 RON
- Data publicării
- 25.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.