Atribuită Cumpărare directă

TN2320 CARTUS COMPATIBIL BROTHER DCP-L2520DW BUC 1* 33,61 HP301BK CARTUS ORIGINAL HP 301 NEGRU BUC 2* 67,23 TN1030 CARTUS COMPATIBIL BROTHER HL-1110 BUC 1* 29,41 CF217A TONER COMPATIBIL HP M102, M130 BUC 4* 37,82 CF219A DRUM UNIT COMPATIBIL HP CF219A BUC 2* 50,42 TN2320 TONER COMPATIBIL BROTHER TN2320 BUC 2* 33,61 D116L TONER COMPATIBIL SAMSUNG D116L BUC 4* 42,02 D111L TONER COMPATIBIL SAMSUNG M2070 BUC 2*46,22 IMPRIMANTA HP LASERJET PRO M102A CU CABLU USB BUC 1* 344,54 TL-411XW CARTUS ORIGINAL PANTUM TL-411XW BUC 1* 214,29 TN2421 TONER COMPATIBIL BROTHER TN2421 BUC 3* 42,02 TN2421 TONER COMPATIBIL BROTHER MFC2712DW BUC 1* 42,02

Număr anunț
DA28163389
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
Furnizor / câștigător
LIGHT SISTEMS SRL (CUI 15951489)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,50 RON
Valoare atribuită
1,50 RON
Data publicării
09.06.2021 00:00
Data finalizării
10.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,50 RON

din 1,50 RON estimat