Atribuită
Cumpărare directă
CF244A CARTUS COMPATIBIL HP CF244A BUC 2 42,02 X3020 TONER COMPATIBIL XEROX 3020 BUC 1 46,22 2612A/FX10 TONER COMPATIBIL HP LJ 1010 BUC 1 33,61 TN1030 TONER COMPATIBIL BROTHER DCP1510 BUC 1 29,41 M2400 TONER COMPATIBIL EPSON M2400 BUC 1 42,02 CRG725 CARTUS COMPATIBIL CRG725 BUC 1 33,61 D116L CARTUS COMPATIBIL SAMSUNG D116L BUC 1 42,02 D111L CARTUS COMPATIBIL SAMSUNG D111L BUC 1 42,02 R116 DRUM UNIT COMPATIBIL SAMSUNG R116 BUC 1 46,22 CF230X CARTUS COMPATIBIL IMPRIMANTA HP M203DW BUC 1 42,02 CF217A TONER COMPATIBIL HP M102A, M130A, M130FN BUC 10 37,82 TN2320 TONER COMPATIBIL BROTHER MFC2700DN BUC 1 33,61 49X/53X CARTUS COMPATIBIL IMPRIMANTA HP LJ 1320 BUC 2 42,02
- Număr anunț
- DA28256994
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
- Furnizor / câștigător
- LIGHT SISTEMS SRL (CUI 15951489)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 937 RON
- Valoare atribuită
- 937 RON
- Data publicării
- 23.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.