Atribuită
Cumpărare directă
SR EN 13654-2:2002 Amelioratori de sol şi substraturi de cultură. Determinarea azotului. Partea 2: Metoda Dumas Limba Engleza 1 buc 71.58 ron fara TVA 2 SR ISO 13878:2000 Calitatea solului. Determinarea conţinutului de azot total prin combustie uscată ("analiză elementară") Limba Româna 1 buc 68.55 ron fara TVA 3 SR ISO 11263:1998 Calitatea solului. Determinarea fosforului. Determinarea spectrometrică a fosforului în soluţie de bicarbonat de sodiu Limba Româna 1 buc 68.55 ron fara TVA Comunicat Având în vedere recomandările Grupului de Comunicare Strategică din cadrul Ministerului Afacerilor Interne referitoare la adoptarea unor măsuri preventive, în scopul prevenirii îmbolnăvirii cu Coronavirus (Covid-19) si in conformitate cu Decizia Asociatiei de Standardizare din Romania, cu nr. 57/16.07.2020, vă aducem la cunoștință că în perioada 16 martie 2020 – 15 iunie 2021, activitatea de relații cu publicul se va realiza doar prin telefon sau prin corespondență electronică
- Număr anunț
- DA28241806
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare - Dezvoltare pentru Pedologie, Agrochimie si Protectia Mediului - ICPA Bucuresti (CUI 18107639)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
- Cod CPV
- 22121000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 209 RON
- Valoare atribuită
- 209 RON
- Data publicării
- 22.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.