Atribuită Cumpărare directă

1 SR 6161-1:2020 Acustica în construcții. Partea 1: Măsurarea nivelului de zgomot în cazul construcțiilor civile. Metode de măsurare Limba Româna 1 buc 71.58 ron fara TVA 2 SR 6161-3:2020 Acustica în construcții. Partea 3: Determinarea nivelului de zgomot în localitățile urbane. Metodă de determinare Limba Româna 1 buc 68.55 ron fara TVA 3 SR ISO 1996-2:2018 Acustică. Descrierea, măsurarea şi evaluarea zgomotului ambiant. Partea 2: Determinarea nivelurilor de zgomot ambiant Limba Româna 1 buc 159.45 ron fara TVA 4 SR EN 12341:2014 Calitatea aerului. Metodă standardizată de măsurare gravimetrică pentru determinarea fracţiei masice de PM10 sau PM2,5 a particulelor în suspensie Limba Româna 1 buc 144.29 ron fara TVA Comunicat Având în vedere recomandările Grupului de Comunicare Strategică din cadrul Ministerului Afacerilor Interne referitoare la adoptarea unor măsuri preventive, în scopul prevenirii îmbolnăvirii cu Coronavirus (Covid-19) si in conformitate cu Decizia Asociatiei de Standardizare din Romania, cu nr. 57/16.07.2020, vă aducem la cunoștință că în perioada 16 martie 2020 – 15 iulie 2021, activitatea de relații cu publicul se va realiza doar prin telefon sau prin corespondență electronică.

Număr anunț
DA28276910
Autoritate contractantă
Agentia pentru Protectia Mediului Maramures (CUI 3627307)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
Cod CPV
22121000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
444 RON
Valoare atribuită
444 RON
Data publicării
25.06.2021 00:00
Data finalizării
25.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

444 RON

din 444 RON estimat