Atribuită Cumpărare directă

1 SR EN ISO 19036:2020 Microbiologia lanțului alimentar. Estimarea incertitudinii de măsurare pentru determinările cantitative Limba Engleza 1 buc 129.15 ron fara TVA 2 SR EN ISO 19011:2018 Linii directoare pentru auditarea sistemelor de management Limba Româna 1 buc 144.29 ron fara TVA 3 SR EN ISO/IEC 17029:2020 Evaluarea conformității. Principii generale și cerințe pentru organismele de validare și de verificare Limba Româna 1 buc 114.00 ron fara TVA Comunicat Având în vedere recomandările Grupului de Comunicare Strategică din cadrul Ministerului Afacerilor Interne referitoare la adoptarea unor măsuri preventive, în scopul prevenirii îmbolnăvirii cu Coronavirus (Covid-19) si in conformitate cu Decizia Asociatiei de Standardizare din Romania, cu nr. 57/16.07.2020, vă aducem la cunoștință că în perioada 16 martie 2020 – 15 iulie 2021, activitatea de relații cu publicul se va realiza doar prin telefon sau prin corespondență electronică.

Număr anunț
DA28233413
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA VALCEA (CUI 11286391)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
Cod CPV
22121000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
387 RON
Valoare atribuită
387 RON
Data publicării
18.06.2021 00:00
Data finalizării
18.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

387 RON

din 387 RON estimat