Atribuită Cumpărare directă

1 SR ISO 5667-10:2021 Calitatea apei. Prelevare. Partea 10: Ghid de prelevare a apelor uzate Limba Engleza 1 buc 144.29 ron fara TVA 2 SR EN ISO 7887:2012 Calitatea apei. Examinarea şi determinarea culorii Limba Româna 1 buc 88.24 ron fara TVA 3 SR EN 25813:2000/C91:2009 Calitatea apei. Determinarea conţinutului de oxigen dizolvat. Metoda iodometrică Limba Româna 1 buc 0.00 ron fara TVA Comunicat Având în vedere recomandările Grupului de Comunicare Strategică din cadrul Ministerului Afacerilor Interne referitoare la adoptarea unor măsuri preventive, în scopul prevenirii îmbolnăvirii cu Coronavirus (Covid-19) si in conformitate cu Decizia Asociatiei de Standardizare din Romania, cu nr. 57/16.07.2020, vă aducem la cunoștință că în perioada 16 martie 2020 – 15 iunie 2021, activitatea de relații cu publicul se va realiza doar prin telefon sau prin corespondență electronică.

Număr anunț
DA28100266
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI 54760)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
Cod CPV
22121000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
233 RON
Valoare atribuită
233 RON
Data publicării
02.06.2021 00:00
Data finalizării
02.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

233 RON

din 233 RON estimat