Atribuită
Cumpărare directă
1 SR EN ISO 6579-1:2017/A1:2020 Microbiologia lanțului alimentar. Metodă orizontală pentru detectarea, numărarea și serotipizarea Salmonella. Partea 1: Detectarea Salmonella spp. Amendament 1: Extindere a domeniului de temperaturi de incubare, modificarea statutului anexei D și corectarea compoziției MSRV și SC Limba Engleza 1 buc 83.7 ron fara TVA 2 SR EN ISO 8199:2019 Calitatea apei. Cerințe și linii directoare generale pentru examinări microbiologice pe mediu de cultură Limba Engleza 1 buc 159.45 ron fara TVA 3 SR EN ISO 11133:2014/A2:2020 Microbiologia alimentelor, hranei pentru animale și a apei. Preparare, producere, depozitare și încercări de performanță ale mediilor de cultură. Amendament 2 Limba Engleza 1 buc 88.24 ron fara TVA 4 SR EN ISO 19011:2018 Linii directoare pentru auditarea sistemelor de management Limba Româna 1 buc 144.20 ron fara TVA Comunicat Având în vedere recomandările Grupului de Comunicare Strategică din cadrul Ministerului Afacerilor Interne referitoare la adoptarea unor măsuri preventive, în scopul prevenirii îmbolnăvirii cu Coronavirus (Covid-19) si in conformitate cu Decizia Asociatiei de Standardizare din Romania, cu nr. 57/16.07.2020, vă aducem la cunoștință că în perioada 16 martie 2020 – 15 iunie 2021, activitatea de relații cu publicul se va realiza doar prin telefon sau prin corespondență electronică.
- Număr anunț
- DA28133324
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica Gorj (CUI 11334847)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 476 RON
- Valoare atribuită
- 476 RON
- Data publicării
- 07.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.