Atribuită
Cumpărare directă
1 SR EN ISO 8199:2019 1 159,45 ron fara TVA 2 SR EN ISO 11133:2014/A2:2020 1 88,24 ron fara TVA 3 SR EN ISO 6887-1:2017 1 114,00 ron fara TVA 4 SR EN ISO 6887-4:2017 1 97,33 ron fara TVA 5 SR EN ISO 19036:2020 1 129,15 ron fara TVA 6 SR EN ISO 6579-1:2017 1 159,45 ron fara TVA 7 SR EN ISO 6579-1:2017/A1:2020 1 83,70 ron fara TVA Comunicat Având în vedere recomandările Grupului de Comunicare Strategică din cadrul Ministerului Afacerilor Interne referitoare la adoptarea unor măsuri preventive, în scopul prevenirii îmbolnăvirii cu Coronavirus (Covid-19) si in conformitate cu Decizia Asociatiei de Standardizare din Romania, cu nr. 57/16.07.2020, vă aducem la cunoștință că în perioada 16 martie 2020 – 15 iunie 2021, activitatea de relații cu publicul se va realiza doar prin telefon sau prin corespondență electronică.
- Număr anunț
- DA28137156
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica Arges (CUI 11301157)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
- Cod CPV
- 22121000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 831 RON
- Valoare atribuită
- 831 RON
- Data publicării
- 07.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.