Atribuită Cumpărare directă

Descrierea produsului se regăsește în caietul de sarcini nr 9688/15.06.2021 atașat la prezenta

Număr anunț
DA28229757
Autoritate contractantă
Direcția Generală de Asistență Socială, Medicală și Comunitară Sebeș (CUI 16029712)
Furnizor / câștigător
AGRO-SILVA SRL (CUI 14657419)
Cod CPV
16311000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
566 RON
Valoare atribuită
566 RON
Data publicării
18.06.2021 00:00
Data finalizării
18.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

566 RON

din 566 RON estimat