Atribuită
Cumpărare directă
Pachet accesorii si consumabile pentru motoutilaje compus din : fir trimmy Hva 3.0mmX240m Opti Rotund Buc 5 ulei amestec 10L Husqvarna LS+ Bidon 2 ulei amestec 1 L Husqvarna LS+ pentru motoare in 2T Buc 2 ulei amestec 1L Oregon Buc 4 colector LC151, LC153P Buc 1 cutit LC153, R52S, R152SV, P53-550CM (universal) Buc 1 tub cu vaselina (225g) Buc 4 Spray curatitor frane 750ml Wurth Buc 1 cap trimmy T45X M12 Buc 2 grommet T35 Buc 10 cap trimmy T35 M10 Buc 1
- Număr anunț
- DA28171971
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE INTERES LOCAL ADMINISTRATIA PATRIMONIULUI LOCAL AIUD (CUI 14401495)
- Furnizor / câștigător
- AGRO-SILVA SRL (CUI 14657419)
- Cod CPV
- 16800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,67 RON
- Valoare atribuită
- 2,67 RON
- Data publicării
- 10.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.