Atribuită
Cumpărare directă
Reparat cilindru hidraulic 1 buc in data de 04.09.2020 Reparat cilindru hidraulic 1 buc in data de 29.12.2020 Reparat cilindru hidraulic 1 buc in data de 19.02.2021 Reparat cilindru hidraulic 1 buc in data de 05.05.2021 Reparat cilindru hidraulic 1 buc in data de 09.06.2021 Furtun hidraulic DN16 teflon gofrat 0.7 ml 1 buc Furtun hidraulic DN16 teflon gofrat 0.75 ml 1 buc Furtun hidraulic DN16 teflon gofrat 0.80 ml 1 buc Furtun hidraulic DN16 teflon gofrat 1.25 ml 1 buc Niplu M26x1.5 Cot M26x1.5 ol-ext Furutn hidraulic dn10 2 sn 0.8 ml = 1 buc Furtun hidraulic dn12-2sn 0.35 ml = 1 buc Furtun hidraulic dn12 -2SN 1860mm = 2 buc Furtun hidraulic dn12- 4SN 1240mm = 2 buc
- Număr anunț
- DA28181791
- Autoritate contractantă
- Goscom Cetatea Rasnov S.A. (CUI 9922624)
- Furnizor / câștigător
- EURO BUSINES SRL (CUI 14285625)
- Cod CPV
- 44165100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7,32 RON
- Valoare atribuită
- 7,32 RON
- Data publicării
- 11.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.