Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie directa CASCO DACIA DUSTER _ SM10AJO , pe o perioada de 12 luni, anul fabricatiei 2012, motorina, nr.identificare UU1HSDACN46792602, capacitate cilindrica 1461, total max.autorizata 1844, putere max.81kw. Asigurarea CASCO va fi valabila incepand cu data de 26.06.2021.
- Număr anunț
- DA28274845
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA SATU MARE (CUI 11341313)
- Furnizor / câștigător
- TRANSILVANIA BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 19044296)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 907 RON
- Valoare atribuită
- 907 RON
- Data publicării
- 25.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.