Atribuită
Cumpărare directă
Servicii proiectare trotuare cu lungimea de 5 km compus din: Studiu geotehnic verificat - 4000 lei fără TVA; Documentație avize, acorduri, autorizații la nivelul certificatului de urbanism - 6000 lei fătă TVA; DTAC - 4000 lei fără TVA; Proiect tehnic + caiete de sarcini + detalii execuție - 16000 TOTAL: 30.000 lei fără TVA
- Număr anunț
- DA28149223
- Autoritate contractantă
- COMUNA PALTINOASA (PRIMARIA COMUNEI PALTINOASA) (CUI 6552861)
- Furnizor / câștigător
- FLORI-GEORGIS CONSULTING SRL (CUI 19161423)
- Cod CPV
- 71322000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30 RON
- Valoare atribuită
- 30 RON
- Data publicării
- 08.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.