Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere de vehicule industriale cu deservent (TAF)

Număr anunț
DA34498021
Autoritate contractantă
Comuna Bisoca (Primaria Comunei Bisoca) (CUI 3724407)
Cod CPV
60182000-7 · Inchiriere de vehicule industriale cu sofer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
39.390.588 RON
Data publicării
15.11.2023 11:23
Data finalizării
16.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.390.588 RON