Atribuită Cumpărare directă

Prestari servicii publicare anunt in ziarele Jurnalul si Crai Nou in data de 04.06.2021 a urmatorului anunt: “A N U N Ţ prealabil privind afişarea publică a documentelor tehnice ale cadastrului OCPI Suceava anunţă publicarea documentelor tehnice ale cadastrului pentru sectorul cadastral nr. 12, ( BAIA SASCA DREAPTA II, STIUBEI, DRUM BUTUC, VAD, BAHNA, PUNTE RADASENI, SPATE BISERICA, OBÎRSIE , HOTAR SASCA pe o perioadă de 60 de zile calendaristice, conform art.14 alin.(1) si (2) din Legea cadastrului si a publicităţii imobiliare nr. 7/1996, republicată cu modifiările şi completările ulterioare. Data de început a afişării : 07.06.2021 Data de sfârşit a afişării: 05.08.2021 Adresa locului afişării publice: Primăria comunei Baia. Repere pentru identificarea locaţiei: zona centrală. Cererile de rectificare ale documentelor tehnice vor putea fi depuse la sediul Primăriei Baia. Informaţiile privind Programul naţional de cadastru şi carte funciară 2015- 2023 se pot obţine pe site-ul ANCPI la adresa http: //www.ancpi.ro/pnccf / “

Număr anunț
DA28117456
Autoritate contractantă
Comuna BAIA (CUI 4674790)
Furnizor / câștigător
METROPOLITAN MAXPRESS ADV SRL (CUI 29898288)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
340 RON
Valoare atribuită
340 RON
Data publicării
03.06.2021 00:00
Data finalizării
03.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

340 RON

din 340 RON estimat