Atribuită Cumpărare directă

1.butuc yala-1x31.93lei/buc;2.lacat-1x10.08lei/buc;3.grebla plastic-1x9.24lei/buc;4.sina3m-1x23.52lei/buc;5.sina2.5m-2x20.16lei/buc;6.sina2m-9x16.80lei/buc;7.accesorii sina-9x5.46lei/set;8.capete sina-18x2.52lei/buc;9.cablu2.5mm-15x2.52lei/m;10.stecher-1x5.88lei/buc;11.priza simpla-1x5.04lei/buc;12.canalet-7x2.52lei/buc;13.electrozi-1x14.70lei/kg;14.surub(35x45)-200x0.04lei/buc;15.surub(6x60)-20x0.33lei/buc;16.piuliteM6-20x0.08lei/buc;17.hols+diblu-20x0.58lei/set;18.vinclu(50x50)-4x4.20lei/buc;19.disc125-1x3.78lei/buc;20.hols(5x80)-20x0.11lei/buc

Număr anunț
DA28164491
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 2, ORASUL COMARNIC (CUI 29084727)
Furnizor / câștigător
TREI ORI TREI SRL (CUI 11180462)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
492 RON
Valoare atribuită
492 RON
Data publicării
09.06.2021 00:00
Data finalizării
10.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

492 RON

din 492 RON estimat