Atribuită
Cumpărare directă
Monitorizarea generală a stadiului de implementare a proiectului - Monitorizarea respectării graficului de implementare al activităților proiectului - Monitorizarea respectării instrucțiunilor emise de OI/AM în ceea ce privește aspectele tehnice - Realizarea de evaluări intermediare ale proiectului - Realizarea unei evaluări finale a proiectului - Elaborarea informărilor, notificărilor și altor documente specifice solicitate de către OI/AM responsabil - Elaborarea aspectelor tehnice din actele adiționale la contractul de finanțare, cum ar fi: o Modificare secțiune Indicatori prestabiliți o Modificare secțiune Activități previzionate o Modificare secțiune Grup țintă - Monitorizarea modificărilor contractuale aferente proiectului și a modalității de realizare; - Monitorizarea centralizatorului persoanelor implicate în proiect - Realizarea unor ședințe de monitorizare cu următoarele obiective: o Planificarea activităților pentru luna următoare de proiect conform graficului de activități o Identificarea problemelor apărute în implementare și furnizarea de soluții o Actualizarea gradului de realizare a indicatorilor și rezultatelor proiectului o Evaluarea stadiului achizițiilor publice ce sunt necesare a fi realizate o Evaluarea stadiului atingerii grupului țintă o Verificarea eligibilității activităților declarate în fișa de pontaj de către personalul proiectului o Verificarea schimbărilor executate în cadrul Planului achizițiilor - Verificarea și întocmirea documentațiilor de ra
- Număr anunț
- DA28139289
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala George Calinescu (CUI 33375830)
- Furnizor / câștigător
- BUSINESS INVENTIVE ZONE SRL (CUI 15127666)
- Cod CPV
- 79421100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 133,30 RON
- Valoare atribuită
- 133,30 RON
- Data publicării
- 07.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.