Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus Toner Canon i-Sensys MF421 cartus compatibil - capacitate 9000 p,HARTIE COPIATOR A4 80G

Număr anunț
DA34501060
Autoritate contractantă
Compania Nationala a Uraniului - S.A. Bucuresti (CUI 10254529)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.378.855 RON
Data publicării
15.11.2023 11:23
Data finalizării
16.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.378.855 RON