Atribuită Cumpărare directă

surub pal lemn cap inecat cruce 6x60 200x0,15 surub pal lemn cap inecat cruce 6x70 200x0,16 surub pal lemn cap inecat cruce 4x40 500x0,05 surub cap hex m 6x50 200x0,21 surub cap hex m 5x20 200x0,08 surub cap hex m 6x60 200x0,24

Număr anunț
DA28228818
Autoritate contractantă
SNTFC "CFR CALATORI" S.A. (CUI 11054545)
Furnizor / câștigător
DANTECOM SRL (CUI 4321712)
Cod CPV
44531100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
193 RON
Valoare atribuită
193 RON
Data publicării
18.06.2021 00:00
Data finalizării
22.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

193 RON

din 193 RON estimat