Atribuită Cumpărare directă

TRACON HL500B LANTERNA FRONT. CU ACUMU UNGHI REGLABIL -- 4 BUC X 70.23 SC 685004 DOZA DERIV PT 100X100 -- 5 BUC X 23.5 SC 812374 CLEMA PAHAR 2.5 -- 5 BUC X 7.5 SC 5133257 PRIZA APLICATA 3P+N+E 32A OPTIMA -- 2 BUC X 42.5 SC 2133237 FISA 3P+N+E 32A OPT -- 2 BUC X 31.6 BACH 387271 PREL 3 PRIZE FARA INTR 3M -- 3 BUC X 35.6 DAB TUB TERMO MTR 35/12 1M 3:1 44-064641-000 -- 5 BUC X 24.85 TRACON HL500B LANTERNA FRONT. CU ACUMU UNGHI REGLABIL -- 4 BUC X 70.23 DAB 63-018 INTRERUPATOR CIRCULAR 3X25A -- 1 BUC X 143.10 SCH RELEU RT424024 -- 5 BUC X 12.67 SCH RELEU RT314024 -- 5 BUC X 24.16 SIEMENS 3SU1001-6AA40-0AA0-10 LAMPA SEMNALIZARE-- 10 BUC X 16.9 PASTA TERMOCONDUCTOARE -- 1 BUC X 65 DURACELL BATERIE ALCALINA AAA R3 INDUSTRIAL -- 4 BUC X 1.9 DURACELL BATERIE ALCALINA AAA R3 INDUSTRIAL -- 4 BUC X 1.9 DAB 13-090 TUB SMD LED T8 9W 230V 60CM 6400K -- 20 BUC X 17.8 PHILIPS BEC LED A60 60W E27 6500K -- 5 BUC X 8.97 DAB 13-0180 TUB SMD LED T8 18W 230V 1200CM 6400K -- 10 BUC X 17.8

Număr anunț
DA28267504
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
TUB INTEGRAL SRL (CUI 14121975)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2,25 RON
Valoare atribuită
2,25 RON
Data publicării
24.06.2021 00:00
Data finalizării
25.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2,25 RON

din 2,25 RON estimat