Atribuită Cumpărare directă

Achizitionarea de servicii de asigurare de raspundere civila auto RCA NT50WXW – autocar MAN Lion`s Coach C, aflat in parcul auto din proprietatea Consiliului Local Grumazesti si al primariei comunei Grumazesti, jud. Neamt. Caracteristici: Nr.Identificare: WMAR10ZZ0LT033947; An fabricatie 2020, cu o valabilitate de 1(o) luna, din data 06.06.2021 pana in data de 05.07.2021

Număr anunț
DA28098458
Autoritate contractantă
COMUNA GRUMAZESTI (CONSILIUL LOCAL GRUMAZESTI) (CUI 2614198)
Furnizor / câștigător
AMY FVD LIO SRL (CUI 35438888)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
527 RON
Valoare atribuită
527 RON
Data publicării
02.06.2021 00:00
Data finalizării
02.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

527 RON

din 527 RON estimat