Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionarea de servicii de asigurare de raspundere civila auto pentru remorca NT11SDO Martz, aflata in parcul auto al primariei comunei Grumazesti, jud. Neamt. Caracteristici: Asigurare de raspundere civila auto pentru RCA Remorca Martz, ATV 2, Platforma, 2 Atv-uri, Moto, Mono Ax, Al-Ko 300x200x10 Cm, 1000 Kg Cu Franare, NR. IDENTIFICARE SXX1L2850KH175366; valabilitate un an incepand cu data de 24.06.2021
- Număr anunț
- DA28155412
- Autoritate contractantă
- COMUNA GRUMAZESTI (CONSILIUL LOCAL GRUMAZESTI) (CUI 2614198)
- Furnizor / câștigător
- AMY FVD LIO SRL (CUI 35438888)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 68 RON
- Valoare atribuită
- 68 RON
- Data publicării
- 09.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.