Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionarea de servicii de asigurare a autovehiculelor RCA remorca O2, NT11FHD, marca Rema, tip 2000 PL, aflata in parcul auto al primariei comunei Grumazesti, jud. Neamt. Caracteristici: Asigurare de raspundere civila auto -RCA pentru RCA REMORCA O2, marca Rema, tip 2000 PL 25 FIX, NR. IDENTIFICARE R0CVJJL0050002; valabilitate un an din data de 10.07.2020 pana in data de 09.07.2021.
- Număr anunț
- DA28235210
- Autoritate contractantă
- COMUNA GRUMAZESTI (CONSILIUL LOCAL GRUMAZESTI) (CUI 2614198)
- Furnizor / câștigător
- AMY FVD LIO SRL (CUI 35438888)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 65 RON
- Valoare atribuită
- 65 RON
- Data publicării
- 18.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.