Atribuită Cumpărare directă

Achizitionarea de servicii de asigurare de raspundere civila auto RCA NT50WXW – autocar MAN Lion`s Coach C, aflat in parcul auto din proprietatea Consiliului Local Grumazesti si al primariei comunei Grumazesti, jud. Neamt. Caracteristici: Nr.Identificare: WMAR10ZZ0LT033947; An fabricatie 2020, cu o valabilitate de 6(sase) luni, din data 06.07.2021 pana in data de 05.01.2022

Număr anunț
DA28235274
Autoritate contractantă
COMUNA GRUMAZESTI (CONSILIUL LOCAL GRUMAZESTI) (CUI 2614198)
Furnizor / câștigător
AMY FVD LIO SRL (CUI 35438888)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3,15 RON
Valoare atribuită
3,15 RON
Data publicării
18.06.2021 00:00
Data finalizării
18.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3,15 RON

din 3,15 RON estimat