Atribuită
Cumpărare directă
UAT Orasul PUCIOASA doreste sa achizitioneze mobilier urban pentru obiectivul Amenajare spatii verzi si mobilier urban zona centrala - oraș Pucioasa, astfel: 1 buc. pergolă din 6 segmente din lemn stratificat, 2 buc. pergolă din 5 segmente din lemn stratificat, 6 buc. banca simplă, 8 buc. bancă cu jardiniere, 2 buc. bancă cu pergolă și jardiniere, 6 buc. jardiniere din lemn. Produsele furnizate vor fi noi si vor fi insotite de elementele de asamblare (suruburi, piulite, bride), in vederea realizarii montajului.
- Număr anunț
- DA28288972
- Autoritate contractantă
- ORASUL PUCIOASA (CUI 4280302)
- Furnizor / câștigător
- TARABOSTES BIO ORGANIC STIL S.R.L. (CUI 31055065)
- Cod CPV
- 34928400-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 105,04 RON
- Valoare atribuită
- 105,04 RON
- Data publicării
- 28.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.