Atribuită
Cumpărare directă
Prezentare Aeroterma industriala EK 10 C Biemmedue, 10 kW , debit aer 1500 m3/h , 380 V Rezistenţe electrice protejate AISI 321 pentru eficienta ridicata .Termostat ambient încorporat .Termostat de siguranta cu resetare manuala .Grilaj faţă din oţel inoxidabil .Canalizabile până la 6m (EK 10, EK 15) . Produsele să fie livrate cel tarziu până la data de 23.07.2021. Interval orar 08-14, de Luni pana Vineri. Punct contact Serban Eugen 0723310430. Produsele vor fi însotite de certificat de calitate/conformitate si de garantie.
- Număr anunț
- DA28292756
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01802 Moara Vlasiei (CUI 36082729)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO CENTER INT SRL (CUI 16942160)
- Cod CPV
- 39715240-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,42 RON
- Valoare atribuită
- 1,42 RON
- Data publicării
- 29.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.