Atribuită
Cumpărare directă
Reg. Kinetoterapie 4buc x38 lei, Plan Ingrijire pacienti 1500 x0,6lei, Plan de ingr. pacienti V2 2000 x0.6lei, Anexa Plan ingr. pacienti 500 x0.18lei, Referat medical 300 x0,25lei, Bilet de trimitere 2400 x 0,15lei, buletin Radiologic 3400 x0,1lei, Recete Simple 4800 x0.1lei, Audiograma 500 x0,15lei, Reg. Protocol Operator 10 x29lei, Chitante 56 x12lei(Nr. 55901-58700), Chestionar covid 19 10000 x0.18lei
- Număr anunț
- DA28164723
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Targu Secuiesc (CUI 4404524)
- Furnizor / câștigător
- H-PRINT SRL (CUI 5097142)
- Cod CPV
- 22000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6,43 RON
- Valoare atribuită
- 6,43 RON
- Data publicării
- 10.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.