Atribuită Cumpărare directă

Filtre de seringa, Nylon, 25mm, 22um, GVS, 100 buc, 1 buc, 1x302.00= 302.00 RON Septum pentru vialuri ND9 PTFE/Silicon, LLG, 100buc, 1 buc, 1x72.00= 72.00 RON Membrane de filtrare, Policarbonat, 47mm, 0.2um, GVS, 100 buc, 1 buc, 1x604.00= 604.00 RON

Număr anunț
DA28286841
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
CELERA CHEMIE SRL (CUI 36165468)
Cod CPV
33141000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
978 RON
Valoare atribuită
978 RON
Data publicării
28.06.2021 00:00
Data finalizării
01.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

978 RON

din 978 RON estimat