Atribuită Cumpărare directă

Filtru motorina K4100 Filtru ulei K4100 Ulei 10w-40 Ulei ATF

Număr anunț
DA28286154
Autoritate contractantă
COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE DUNAREA BRAILA (CUI 7179966)
Furnizor / câștigător
BRAISILV TRADE SRL (CUI 9283555)
Cod CPV
34330000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
839 RON
Valoare atribuită
839 RON
Data publicării
28.06.2021 00:00
Data finalizării
29.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

839 RON

din 839 RON estimat