Atribuită Cumpărare directă

MERE KG 10*3.670, BANANE KG 20*5.046, MORCOVI KG 15*2.752, PATRUNJEL KG 8*4.588, TELINA KG 8*4.588, LAMAI GRECIA KG 2*5.505, FASOLE KG 6*8.257, CEAPA KG 5*2.294, CEAPA ROSIE KG 5*2.752, VARZA KG 20*3.211, CARTOFI KG 40*1.652, OUA BUC 210*0.367, MARAR VERDE LEGATURA BUC 1*1.830, CIUPERCI CHAMPIGNON 3*8.257, USTORI KG 1*16.510, PERE KG 10*6.881, LEUSREAN BUC 3*1.833, STRUGURI KG 9*11.009, TAITEI DE CASA BUC 10*3.670, MERE KG 22*3.670

Număr anunț
DA28139240
Autoritate contractantă
GRADINITA BUBURUZA (CUI 17971466)
Furnizor / câștigător
PAL AND PRODCOM SRL (CUI 6413715)
Cod CPV
03200000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
879 RON
Valoare atribuită
879 RON
Data publicării
07.06.2021 00:00
Data finalizării
08.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

879 RON

din 879 RON estimat